Rejestracja

Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Urazy i Stany Nagłe w Położnictwie i Ginekologii

Lublin, 29-30 Maja 2010

UWAGA !!! Ważne informacje dla Ratowników Medycznych !!! UWAGA

!!UWAGA!!

Szanowni Państwo!

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Konferencją
„Urazy i Stany Nagłe w Położnictwie i Ginekologii”
oraz liczne z Państwa strony prośby, Komitetowi Organizacyjnemu udało się wynegocjować większą i bardziej reprezentacyjną aulę – Collegium Maius (adres bez zmian), w związku, z czym możemy zarejestrować większą liczbę uczestników niż początkowo planowaliśmy.
Jednocześnie przepraszamy, że informacją tą dzielimy się z Państwem w ostatniej chwili.

Osoby wyrażające chęć udziału w Konferencji, a nie będące zarejestrowanymi uczestnikami, mają wciąż szansę na udział w tym przedsięwzięciu. W tym celu prosimy o jak najszybsze wysyłanie e-maili z danymi osobowymi, deklaracją uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym oraz potwierdzeniami wpłat na adres rejestracja.konferencja@gmail.com.

Rejestracja uczestnika

Prosimy wypełnić zgłoszenie dostępne tutaj i wysłać na adres rejestracja.konferencja@gmail.com

Aby otworzyć i wypełnić zgłoszenie należy skorzystać z programu Word dostępnego w pakieci Microsoft Office lub programu Writer dostępnego w darmowym pakiecie Open Office

BIURO REJESTRACJI:

Na wszelkie pytania odnośnie rejestracji i liczby dostępnych miejsc odpowie Biuro Rejestracji
e-mail: rejestracja.konferencja@gmail.com ,

Szanowni Panśtwo limit sali został wyczerpany, trwa rejestracja na listę rezerwową. Podczas wypełniania formularza prosimy podawać numer kontaktowy i adres e-mail. O zmianie statusu rejestracyjnego będzie informować Biuro Rejestracji Konferencji. Wszystkie osoby które znajdują się na listę rezerwową i wnoszą opłatę rejestracyjną, a nie zostaną zarejestrowane - otrzymają zwrot opłaty konferencyjnej.

ZGŁOSZENIE ZESPOŁU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO:

Uczestnicy którzy zostali zarejestrowani i wnieśli opłatę rejestracyjną, mogą zgłaszać zespoły do zawodów ratownictwa medycznego. W tym celu należy wysłać list e-mail na adres rejestracja.konferencja@gmail.com z nazwiskami członków zespołu. Zespół może się składać z 2-4 zarejestrowanych uczestników konferencji, którzy zostali wnieśli opłatę konferencyjną. UWAGA! Liczba zespołów ograniczona!

1

Copyright Paweł Adamczuk