Strona główna

Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Urazy i Stany Nagłe w Położnictwie i Ginekologii

Lublin, 29-30 Maja 2010

UWAGA !!! Ważne informacje dla Ratowników Medycznych !!! UWAGA

!!UWAGA!!

Szanowni Państwo!

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Konferencją
„Urazy i Stany Nagłe w Położnictwie i Ginekologii”
oraz liczne z Państwa strony prośby, Komitetowi Organizacyjnemu udało się wynegocjować większą i bardziej reprezentacyjną aulę – Collegium Maius (adres bez zmian), w związku, z czym możemy zarejestrować większą liczbę uczestników niż początkowo planowaliśmy.
Jednocześnie przepraszamy, że informacją tą dzielimy się z Państwem w ostatniej chwili.

Osoby wyrażające chęć udziału w Konferencji, a nie będące zarejestrowanymi uczestnikami, mają wciąż szansę na udział w tym przedsięwzięciu. W tym celu prosimy o jak najszybsze wysyłanie e-maili z danymi osobowymi, deklaracją uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym oraz potwierdzeniami wpłat na adres rejestracja.konferencja@gmail.com.

Szanowni Państwo, Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Serdecznie zapraszam do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Urazy i Stany Nagłe w Położnictwie i Ginekologii”, która odbędzie się w dniach 29-30 maja 2010 w Lublinie.

Urazy i Stany Nagłe w Położnictwie i Ginekologii są jednymi z najistotniejszych problemów interdyscyplinarnego postępowania współczesnej medycyny. Mam nadzieję, że organizowana przez nas konferencja przy tak wspaniałej przychylności naszych Mistrzów i Alma Mater, przyczyni się do głębszego zainteresowania tą problematyką specjalistów ginekologii i położnictwa, chirurgów, położnych i pielęgniarek oraz ratowników medycznych, pogłębiając jednocześnie wiedzę tych, dla których dziedzina ta jest codziennością.

Tematami wiodącymi Konferencji będą: stany naglące w czasie porodu, stany naglące w czasie ciąży, urazy kobiety ciężarnej, ostre schorzenia jamy brzusznej w ciąży, odrębności w resuscytacji ciężarnej, a także stany naglące kobiet ciężarnych z chorobami układu krążenia.

W trakcie Konferencji zaplanowaliśmy 8 niezwykle zapowiadających się sesji tematycznych, w tym: wykłady eksperckie, prezentacje prac oryginalnych, warsztaty szkoleniowe, a także zawody Ratownictwa Medycznego, oraz pokaz funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pokazy sprzętu medycznego.

Mam nadzieję, że niezwykle ciekawa tematyka Konferencji jest dla Państwa wystarczającą pokusą do odwiedzenia Lublina w ten ostatni, majowy weekend. Z całą pewnością Lublin o tej porze roku dostarczy Państwu niesamowitych atrakcji i przeżyć.

Gorąco pozdrawiam w imieniu Komitetu Organizacyjnego!
Andrzej Miturski1

Copyright Paweł Adamczuk